Referencie


Zdieľania niektorých mojích klientov:


               Trápil ma problém s lakťami. Diagnóza znela -  oštepársky lakeť. V živote som o takom čomsi nepočula. Veď som žiadne oštepy nevrhala a ani sa nechystám. No spôsobila som si to prácou, ktorú som nezverila do chlapských rúk. Maľovala som byt o 105. Netušila som, čo to pri prehnanej horlivosti môže zapríčiniť. No boli to bezsenné noci a žiadna námaha a o nákupoch len snívať. Ortopéd navrhol injekcie ale keďže sú s obsahom kortikoidov, odmietla som. Krátko na to som sa dopočula o terapii, ktorá tento problém pomáha riešiť. No nevyskúšaj. Ale aké bolo moje prekvapenie? O tom, ako som sa počas terapie príjemne a uvoľnene cítila nebudem písať, asi by mi to málokto veril,len že je to úplne super a iste radím vyskúšať. Tá bolesť v lakťoch sa zmiernila. Už som dokonca aj spať mohla. Samozrejme, nestal sa zázrak na prvý raz. No podstatné zlepšenie a tak som absolvovala terapiu po čase ešte raz. Ďalšie zlepšenie. Super, žiadne kortikoidy a dá sa to. Nie som ešte na konci a musím absolvovať zopár terapií, ale rada. Nielenže cítim evidentnú úľavu ale celkovo sa cítim oveľa lepšie. Neviem čo má tá Lenka v rukách, ale robí to veľmi dobre. Malé drobné žieňa a toľko energie. Normálne sa teším na ďalšiu terapiu. Žeby som si nejaký nový problém potom vymyslela? :-)               

Gitka

----------------------------------------

Pre mňa je kraniosakrálna terapia vždy zážitkom. Počas terapie cítim úplné uvoľnenie, pri ktorom dokážem veľmi citlivo vnímať svoje telo a jeho potreby. Zároveň cítim emócie, ktoré sú v jednotlivých častiach môjho tela. Niekedy je to radosť, veselosť, inokedy sú to ťažšie emócie ako strach, či hnev. Oboje vnímam, ale veľmi pozitívne. Doslova cítim ako sa uvoľňujú a ako ich dokážem s láskou pustiť. Vrelo odporúčam všetkým túto jemnú, ale účinnú terapiu. Lenka pracuje s veľkou citlivosťou, takže je pre mňa veľmi ľahké sa uvoľniť.

Tatiana Horváthová

----------------------------------------

Ďakujem za možnosť vyriešiť svoj zdravotný problém (bolesť v krížoch) cez kraniosakrálnu terapiu, keďže je to veľmi príjemná a jemná metóda liečenia s veľmi rýchlym a trvalým efektom. Zjavne sa ňou nepotláčajú symptómy ale priamo napravuje pričina. Po prvej terapii sa mi výrazne polepšilo a ešte som dostal aj informácie, ktoré som o sebe ani netušil. Mám skúsenosť s dvomi rôznymi terapeutkami a v oboch prípadoch mi to výrazne pomohlo tak buď som mal šťastie na ľudí alebo je to tým, že kraniosakrálna terapia je pre mňa vhodná metóda.   

Rasťo U.

----------------------------------------

www.kranio-terapia.sk                                                                 created by © TREECO 2012-2022